Teatr Powszechny w Łodzi

Kontakt


TEATR POWSZECHNY W ŁODZI

ul. Legionów 21, 91-069 Łódź
tel. 42 633 25 39 centrala
NIP: 724 000 46 79
Regon: 000279166
e-mail: teatr@powszechny.pl

  • Sekretariat/Organizator pracy
Katarzyna Barska
tel. 42 632 38 87
fax. 42 636 18 14
e-mail: sekretariat@powszechny.pl
  • Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu
Miłosz Słota
tel. 42 633 25 39 wew. 329
e-mail. milosz.slota@powszechny.pl
 
  • Dział Sprzedaży i Obsługi Widzów
kierownik: Celina Żukowska
czynne:
wtorek-piątek: 9.00-19.00
sobota-niedziela: 13.00-19.00
tel./fax. 42 633 50 36
tel. 42 633 25 39 wew. 314
e-mail: bilety@powszechny.pl 
  • Kierownik Działu Promocji i Reklamy/Specjalista ds. Edukacji
Andrzej Jakubas
tel. 42 633 25 39 wew. 317
e-mail: andrzej.jakubas@powszechny.pl
  • Specjalista ds. Promocji i Reklamy
Justyna Tomczak
tel. 42 633 25 39 wew. 324
e-mail. justyna.tomczak@powszechny.pl
  • Księgowość
główna księgowa: Małgorzata Kwiecińska
tel. 42 633 25 39 wew. 306
e-mail: ksiegowosc@powszechny.pl
  • Dział Literacki
kierownik literacki: Anna Maria Dolińska
tel. 42 633 25 39 wew. 303
e-mail: anna.dolinska@powszechny.pl
  • Dział Techniczny
kierownik: Edward Kołtek
tel. 42 630 33 95
e-mail: techniczny@powszechny.pl
e-mail: edward.koltek@powszechny.pl
zastępca kierownika: 42 630 72 68
  • Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych
Dyrektor Artystyczny Festiwalu: Ewa Pilawska
e-mail: ewa.pilawska@powszechny.pl
tel. 42 632 38 87
fax. 42 636 18 14
  • Biuro Festiwalu:
Koordynacja: Anna Maria Dolińska
e-mail: anna.dolinska@powszechny.pl
tel. 42 633 25 39 wew. 303
e-mail: andrzej.jakubas@powszechny.pl
tel. 42 633 25 39 wew. 317
centrala: 42 633 25 39