Teatr Powszechny w Łodzi

HOTEL MINISTER

Ray Cooney

W hotelu Minister w centrum miasta zatrzymuje się poseł Ryszard Wolski wraz z żoną. Przyjechał na posiedzenie parlamentu. Jednak zanim zasiądzie w poselskiej ławie, chce wykorzystać fakt, że żona postanowiła wybrać się do teatru i spędzić upojny wieczór z uroczą sekretarką Joanna. Planów tych nie pochwala jego asystent Dobiesław Ryski, który obawia się skandalu, tym bardziej, że kolejnego dnia w parlamencie poddana ma zostać pod głosowanie ustawa na temat korupcji, upadku moralności i walki z pornografią. Ale kto odmówi szefowi, do tego prominentnemu politykowi? Ryski wykonuje polecenie swojego zwierzchnika, jednak drobna pomyłka, którą popełnia przy rezerwacji dodatkowego pokoju na spotkanie Wolskiego z Joanna, ściąga na posła i jego sekretarza lawinę nieoczekiwanych komplikacji.

Znakomita sztuka mistrza farsy Raya Cooneya, który przygotował nową, współczesną wersję swojego, cieszącego się na świecie niesłabnącą popularnością utworu.

PROGRAM SPEKTAKLU

Udostępnij

Tweet Share on Google+

Realizatorzy

Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Giovanny Castellanos
Scenografia i kostiumy: Wojciech Stefaniak
Muzyka: Marcin Rumiński
Obsada: Katarzyna Grabowska, Marta Jarczewska,  Natalia Rewieńska, Barbara Szcześniak, Jakub Firewicz, Jakub Kotyński/Artur Zawadzki, Damian Kulec, Piotr Lauks, Arkadiusz Wójcik

Premiera: 11 października 2014 r.

Bilety

Miejsca do 14 rzędu:

Normalny: 70 zł
Ulgowy: 60 zł

Miejsca od 15 rzędu:

Normalny: 60 zł
ulgowy: 50 zł

Spektakle poranne:

Miejsca do 14 rzędu:
Normalny: 50 zł
Ulgowy: 40 zł

Miejsca od 15 rzędu:
Normalny: 40 zł
ulgowy: 35 zł

Czas trwania

2 godziny (1 przerwa)

Kiedy gramy

GALERIA