Czwarty sezon z "Jogą w Teatrze"

Od października 2017 roku zapraszamy naszych widzów do udziału w czwartej edycji zajęć z cyklu "Joga w Teatrze", które w Teatrze Powszechnym w Łodzi prowadzi Monika Dąbrowska. Lekcje jogi skierowane są do osób w każdym wieku i bez względu na sprawność fizyczną. Zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak też zaawansowane w praktyce jogi.

 

Drodzy Teatralni Jogini!
To już kolejny sezon razem! Niewiarygodne, ale to będzie czwarty rok, kiedy będziemy jogować, w gościnnych przestrzeniach Teatru Powszechnego w Łodzi. Z radością spotkam się ze wszystkimi „starymi” joginami, z którymi odważnie kroczymy od samego początku.Z niezmierną ciekawością powitam także nowe osoby, które będą miały ochotę dołączyć do nas po raz pierwszy. Wspólnie wybierzemy się w podróż w najmniej odległe rejony, bo do własnego ciała i umysłu. W podróż oczywiście metaforyczną, ale jakże bogatą w wyzwania, niespodzianki i odkrycia!
Zapraszam! Joga dla każdego!
Monika Dąbrowska 

Monika Dąbrowska jest aktorką i absolwentką Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek Techniki Relaksacyjne, entuzjastką i praktykiem wiedzy ajurwedyjskiej, wieloletni trener programów oddechowych i nauczyciel Sri Sri Yogi. Organizatorka wielu wypraw jogowych do wielu egzotycznych zakątkątków świata.

Aby zapisać się na bezpłatny cykl zajęć, wystarczy przy zakupie biletu na dowolny spektakl potwierdzić w kasie biletowej Teatru chęć uczestnictwa w zajęciach. Ilość miejsc jest ograniczona, czekamy na Państwa!

Terminy w 2017 roku:
15 października
29 października
12 listopada
26 listopada
10 grudnia 
17 grudnia 
 
Terminy w 2018 roku:
7 stycznia
21 stycznia
4 lutego
18 lutego
4 marca
18 marca
25 marca
15 kwietnia
22 kwietnia
6 maja
20 maja
3 czerwca
17 czerwca
 
Wszystkie zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10:30. Mamy przygotowane dla Państwa maty do jogi.

BIP