Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019: 11 maja 2019

11 maja 2019 w godzinach 12:00-14:00, w ramach VI Dni Otwartych Funduszy Europejskich, Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza wszystkich na oprowadzanie po Małej Scenie. Będzie można przyjrzeć się jej z bliska, poznać techniczne ciekawostki, posłuchać, jaki repertuar jest na niej prezentowany. Scena ta należy do najnowocześniejszych w Polsce, a jej budowa współfinansowana była przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Uczesnitków Dni Otwartych Funduszy Europejskich oprowadzać będzie aktor Arkadiusz Wójcik.

Aby wziąć udział w oprowadzaniu po Małej Scenie, prosimy o zapisy w kasie biletowej (kontakt - tel. 42 633 25 39 wew. 314, 42 633 50 36, bilety@powszechny.pl). Zapraszamy!


VI akcji DOFE w tym roku będą towarzyszyły obchody 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Wydarzenia takie jak koncerty, pikniki i kina letnie będą jednymi z wielu elementów hucznych obchodów 15 lat w Unii Europejskiej, a weekend z DOFE stanie się ich zwieńczeniem. Już po raz szósty beneficjenci z całej Polski otworzą swoje drzwi dla tysięcy odwiedzających, aby zaprezentować swoje projekty i opowiedzieć o swojej przygodzie z Funduszami Europejskimi.


BIP