Zmień rozmiar czcionki

Zmień kontrast

Pozostałe

Dzień Teatru, Tydzień Teatru. 12 przedstawień i ponad trzy tysiące biletów w specjalnych cenach dla łodzian

W Teatrze Powszechnym w Łodzi Międzynarodowy Dzień Teatru potrwa aż… tydzień. Od 22 do 27 marca 2024 w repertuarze 12 przedstawień na dwóch scenach - francuska komedia „Replay”, trzy spektakle z kultową pomocą domową Nadią oraz komedia Juliusza Machulskiego. To będzie prawdziwy teatralny maraton! Bilety będzie można kupić w specjalnych, niższych cenach.

- Jestem szczęśliwa, że przez lata udało nam się zbudować z Widzami prawdziwą więź, poczucie bycia razem. Nawet w czasie remontu ulicy Legionów, kiedy dotarcie do naszego Teatru jest wyzwaniem, nasza Publiczność nie tylko nie „odkłada nas” na później, ale daje nam wyraźny sygnał wsparcia. W ostatnim roku odnotowaliśmy rekordową frekwencję i za to Państwu pięknie dziękuję – mówi Ewa Pilawska, dyrektorka Teatru Powszechnego w Łodzi.

- Chcemy wyrazić wdzięczność i ukłonić się za to, że odwiedzacie Państwo nas tak licznie, to dodaje nam skrzydeł. Zapraszam do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Teatru w sposób wyjątkowy. Od 22 do 27 marca zagramy dla Państwa aż 12 przedstawień na dwóch scenach. Na Dużej Scenie zaprezentujemy trzy tytuły z kultową pomocą domową Nadią. Na Małej Scenie obejrzycie Państwo francuską komedię „Replay” oraz komedię Juliusza Machulskiego „Atrament. Wczoraj. Żyrafa” – zaprasza łodzian Ewa Pilawska.

Teatr Powszechny łącznie przygotował ponad 3 tysiące biletów w specjalnej cenie (dwu- lub trzykrotnie niższej niż normalnie) - 30 złotych. Będzie można je kupić w kasie Teatru, online oraz w biletomacie w Galerii Łódzkiej od 28 lutego od godziny 9:00.


Dzień Teatru – Tydzień Teatru:

Duża Scena:

  • 22, 23 marca o 19:00: „Dobra zmiana”, scenariusz i reżyseria: Jakub Przebindowski
  • 24, 25 marca o 19:00: Marc Camoletti, „Pomoc domowa”, reżyseria: Jakub Przebindowski
  • 26, 27 marca o 19:00: Marc Camoletti, „Pozory”, reżyseria: Jakub Przebindowski

Mała Scena:

  • 22, 23 marca o 19:15: Juliusz Machulski, „Atrament. Wczoraj. Żyrafa”, reżyseria: Paweł Szkotak
  • 24 marca o 16:00: Juliusz Machulski, „Atrament. Wczoraj. Żyrafa”, reżyseria: Paweł Szkotak
  • 25, 26, 27 marca o 19:15: Flavia Coste, „Replay”, reżyseria: Magdalena Małecka-Wippich

 

Kontakt do kasy biletowej Teatru: (bilety@powszechny.pl, 42 633 50 36)

 


BIP