Polskie Centrum Komedii

Kochanowo i okolice

Sztuka Teatru Powszechnego zrealizowana na podstawie konkursowego tekstu Przemysława Jurka. Prapremiera: 16 maja 2010 r. na Małej Scenie.

To historia przyjaciół, którzy wypełnioną muzyką młodość próbują pogodzić z dorosłym życiem. Autorowi – za pomocą starannie skomponowanych i pomysłowo postępujących po sobie scen – udało się wykreować zabawną opowieść o świecie młodzieńczych ideałów i zasad. Czy muzyka może być pasją życia? Czy kompromis pozwala na satysfakcję? Ile gotowi jesteśmy poświęcić by zrealizować swoje marzenia? A na co nigdy się nie zgodzimy, by żyć w zgodzie z sobą? „Kochanowo” to napisana z ogromnym poczuciem humoru opowieść o trudnych decyzjach, szansie na karierę, idolach z młodości i rozczarowaniu rzeczywistością. Ale to przede wszystkim opowieść o grupie przyjaciół, ludzi z pasją i ich miłości do muzyki death meatalowej. Będzie grana na żywo!

 

Reżyseria: Aldona Figura

Scenografia: Jan Kozikowski
Muzyka i konsultacja muzyczna: Krystian Kozerawski i Remigiusz Mielczarek
Grają: Mariusz Witkowski, Michał Maliszewski, Artur Zawadzki, Tomasz Piątkowski, Karolina Łukaszewicz, Barbara Szcześniak, Piotr Lauks


BIP