Zmień rozmiar czcionki

Zmień kontrast

Pozostałe

Kup Świąteczną Kartę Podarunkową, nie wychodząc z domu!

Coraz bliżej Święta! W okresie przedświątecznym możecie kupić Państwo jako prezent nasze Karty Podarunkowe, nie wychodząc z domu. Po otrzymaniu wpłaty wyślemy do Państwa Kartę w wersji elektronicznej - oryginalną Kartę będziecie mogli odebrać w dowolnym momencie w kasie Teatru. Nie jest to konieczne - do zakupu biletów wystarczy karta w formie elektronicznej.

Poniżej przypominamy, jak kupić Specjalne Karty Podarunkowe, nie wychodząc z domu. 

  1. Wystarczy wysłać maila na adres: bilety@powszechny.pl. W temacie należy wpisać: Specjalna Karta Podarunkowa.
  2. W treści maila prosimy podać swoje imię, nazwisko, oraz kwotę, na którą ma zostać zasilona karta (min. 70 zł).
  3. W treści maila prosimy dołączyć: „Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem Kart Podarunkowych Teatru Powszechnego w Łodzi oraz Regulaminem Nabycia Specjalnej Karty Podarunkowej i akceptuję postanowienia w/w Regulaminów. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania informacji o promocjach oferowanych przez Teatr Powszechny w Łodzi. Jestem świadomy/a, że zgoda może być w każdej chwili odwołana ".
  4. W odpowiedzi na Państwa maila wyślemy dane do przelewu.
  5. Po zaksięgowaniu wpłaty prześlemy do Państwa elektroniczną wersję karty ze wszystkimi szczegółami. W kasie Teatru w dowolnym momencie będzieciecie mogli Państwo odebrać oryginalne Karty (nie jest to konieczne - do zakupu biletów wystarczy karta w formie elektronicznej).

Przypominamy, że wszystkie środki wpłacone na kartę można wymienić na dowolne bilety - zgodnie z obowiązującym cennikiem. Kartę można w dowolnym momencie zasilić dodatkowymi środkami, wpłacając je w kasie. 

Specjane Karty Podarunkowe będą ważne do końca sezonu 2022/2023.


Regulamin zakupu Specjalnej Karty Podarunkowej: pobierz


BIP