Zmień rozmiar czcionki

Zmień kontrast

Pozostałe

Od 17 czerwca „Lato w Teatrze Powszechnym w Łodzi” - bilety w specjalnych, wakacyjnych cenach

Teatr Powszechny w Łodzi będzie grał do końca lipca. - W czerwcu i lipcu zapraszamy na kilkadziesiąt przedstawień w ramach „Lata w Teatrze Powszechnym w Łodzi”. Letni maraton zakończymy pokazami na urodziny Łodzi – mówi Ewa Pilawska, dyrektorka Teatru Powszechnego. Bilety można kupić w specjalnych wakacyjnych cenach.

- Bardzo się cieszę, że zaproponowana przez nas wiele lat temu formuła grania w czasie wakacji tak świetnie się przyjęła. Bardzo lubimy ten intensywny czas wakacji w teatrze. Dla wielu widzów to znakomita okazja, aby nadrobić zaległości – dlatego w czerwcu i lipcu zagramy również prapremiery i premiery minionego sezonu. Wakacyjne przedstawienia cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród łodzian i odwiedzających Łódź turystów, co roku gramy przy pełnych widowniach – podkreśla Ewa Pilawska.

 

Co w repertuarze „Lata…”?

Na Małej Scenie zobaczymy spektakle „Dotknąć pustki”, „Korepetycje z miłości”, „Kto chce być Żydem?”, „Replay”, „Bim-Bom-Boom! Pracoholiczna komedia romantyczna”, „Maria” oraz „Uciekinierki”. Na Dużej Scenie – „Chciałem być”, „Pozory”, „Szalone nożyczki”, „Rodzina” i „Biedermannowie”. Łącznie – kilkanaście tytułów.

 

Bilety w wakacyjnych cenach

- Bilety na wszystkie przedstawienia proponujemy w wakacyjnych cenach – to ukłon w stronę łodzian, podziękowanie za kolejny wspólny sezon, takie nasze podsumowanie, a także przypomnienie, że w działalność teatrów wpisana jest misja i myślenie o dostępności do kultury dla wszystkich – przypomina Ewa Pilawska.

Bilety na spektakle na Małej Scenie kosztują 30 złotych, a na Dużej Scenie 40 złotych. Można kupić je online, w kasie i w biletomacie w Galerii Łódzkiej.


BIP