Zmień rozmiar czcionki

Zmień kontrast

Pozostałe

Od 26 czerwca 75% miejsc na widowniach dostępnych dla Widzów. Jak zajmować miejsca koło siebie? Prosimy o zapoznanie się z informacją

Szanowni Państwo,

Zgodnie z nowymi wytycznymi rządowymi dla teatrów:

  • od 26 czerwca 2021 na widowniach teatralnych zamiast 50% dostępnych będzie 75% miejsc dla Widzów.
  • Decyzja Rządu zapadła po tym, jak w sprzedaży znajdowały się już bilety na nasze przedstawienia - zgodnie z zasadą, że przy limicie 50% zobowiązani byliśmy sprzedawać co drugie miejsce. 

W związku z powyższym:

  • od 26 czerwca może zdarzyć się, że widzowie, którzy kupili na przykład dwa bilety, nie będą mieć miejsc numerowanych bezpośrednio obok siebie, a pomiędzy nimi miejsce numerowane zajmie ktoś inny. Bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności. Nie byliśmy w stanie przewidzieć takiej zmiany wytycznych ani nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich biletów.

Bardzo prosimy naszych Widzów:

  • abyście byli Państwo otwarci na zamianę miejsc między sobą na widowni bezpośrednio przed rozpoczęciem spektaklu. W ten sposób będziecie mogli Państwo zajmować miejsca bezpośrednio obok siebie. Nasz Zespół Obsługi Widzów będzie do Państwa dyspozycji, aby pomóc w sprawnej zamianie miejsc - oczywiście w ramach tej samej strefy cenowej. 

Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za niedogodności.


BIP