Premiera "Nagiej prawdy" - 62. premiery Teatru dla niewidomych i słabo widzących

28 listopada 2018 na Małej Scenie zagraliśmy "Nagą prawdę". Była to 62. premiera Teatru dla niewidomych i słabo widzących, którą wyreżyserowała społecznie – jak wszystkie spektakle w ramach cyklu – Ewa Pilawska.

Dziękujemy Wam, że byliście! Dziękujemy naszym wiernym widzom, również widzom z Wielkopolski, którzy przyjechali do Łodzi, żeby obejrzeć kolejną naszą premierę. Do zobaczenia na kolejnym spektaklu! 

Rich Orloff
"Naga prawda"
Reżyseria: Ewa Pilawska
Obsada: Marta Jarczewska, Karolina Krawczyńska, Filip Jacak, Jakub Kotyński, Michał Lacheta

W spadku można dostać różne rzeczy. Rodzinne pamiątki, dzieła sztuki, fortunę. Niekiedy można trafić gorzej i odziedziczyć długi albo... hotel z „opcją tekstylną”. Tak czy inaczej za każdym razem spadek pozwala nam dowiedzieć się czegoś nowego o osobie, która go nam zostawiła, a przy okazji o sobie samym. 
Czego o swoim zmarłym bracie dowie się George? Czy zdecyduje się zatrzymać zaskakujący spadek, który od niego otrzymał? I jak wpłynie to na jego relacje rodzinne? 
„Naga prawda” to ciepła opowieść tolerancji, miłości, otwartości na drugiego człowieka i o tym, że najważniejsze jest, aby nie krzywdzić innych, ale żyć w zgodzie ze sobą i nie zgubić siebie.


BIP