Hotel Minister

Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Giovanny Castellanos
Scenografia i kostiumy: Wojciech Stefaniak
Muzyka: Marcin Rumiński
Obsada: Katarzyna Grabowska, Marta Jarczewska,  Natalia Rewieńska, Barbara Szcześniak, Jakub Firewicz, Jakub Kotyński/Artur Zawadzki, Damian Kulec, Piotr Lauks, Arkadiusz Wójcik

Premiera: 11 października 2014 r.

W hotelu Minister w centrum miasta zatrzymuje się poseł Ryszard Wolski wraz z żoną. Przyjechał na posiedzenie parlamentu. Jednak zanim zasiądzie w poselskiej ławie, chce wykorzystać fakt, że żona postanowiła wybrać się do teatru i spędzić upojny wieczór z uroczą sekretarką Joanna. Planów tych nie pochwala jego asystent Dobiesław Ryski, który obawia się skandalu, tym bardziej, że kolejnego dnia w parlamencie poddana ma zostać pod głosowanie ustawa na temat korupcji, upadku moralności i walki z pornografią. Ale kto odmówi szefowi, do tego prominentnemu politykowi? Ryski wykonuje polecenie swojego zwierzchnika, jednak drobna pomyłka, którą popełnia przy rezerwacji dodatkowego pokoju na spotkanie Wolskiego z Joanna, ściąga na posła i jego sekretarza lawinę nieoczekiwanych komplikacji.

Znakomita sztuka mistrza farsy Raya Cooneya, który przygotował nową, współczesną wersję swojego, cieszącego się na świecie niesłabnącą popularnością utworu.

PROGRAM SPEKTAKLU

Bilety

Miejsca do 14. rzędu: normalny 70 zł, ulgowy 60 zł

Miejsca od 15 rzędu: normalny 60 zł, ulgowy 50 zł

 

Spektakle poranne

Miejsca do 14. rzędu: normalny 50 zł, ulgowy 40 zł

Miejsca od 15 rzędu: normalny 40 zł, ulgowy 35 zł

Czas trwania

2 godziny (1 przerwa)

Kiedy gramy


BIP