Zmień rozmiar czcionki

Zmień kontrast

Pozostałe

Pomoc domowa - Wieczór sylwestrowy

Zapraszamy na wspólny Wieczór sylwestrowy!

Zaczniemy od prezentacji komedii "Pomoc domowa". Po spektaklu zaprosimy na wyjątkowe show/stand up kultowej pomocy domowej Nadii przygotowany specjalnie na ostatni wieczór 2022 roku.

Przygotowaliśmy dla Państwa także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, poczęstunek oraz symboliczny kieliszek szampna, aby wspólnie wznieść noworoczny toast.

 

 

"Pomoc domowa":

Znakomita komedia Marca Camolettiego w brawurowym, przygotowanym specjalnie dla Teatru Powszechnego w Łodzi przekładzie Bartosza Wierzbięty, który jest jednym z najbardziej cenionych tłumaczy dialogów. Jego adaptacje zawsze nacechowane są wielkim poczuciem humoru i inteligencją. Akcja sztuki w adaptacji Wierzbięty - inaczej niż w oryginale - osadzona zostaje w Łodzi, dzięki czemu mnóstwo w niej lokalnych nawiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z perypetiami Nadii - kultowej pomocy domowej uwielbianej przez widzów Powszechnego. Nadia to prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się uniknąć plątania w damsko-męski galimatias? Czy zapanuje nad sercowym bałaganem swoich nowych gospodarzy? I jakie tajemnice sama skrywa?

 

Bilety

Miejsca do 14. rzędu: 250 zł
Miejsca od 15. rzędu: 200 zł

Kiedy gramy


BIP