Trzeci sezon z Jogą w Teatrze

Od stycznia 2017 roku zapraszamy naszych widzów do udziału w trzeciej edycji zajęć z cyklu "Joga w Teatrze", które w Teatrze Powszechnym w Łodzi prowadzi Monika Dąbrowska. Lekcje jogi skierowane są do osób w każdym wieku i bez względu na sprawność fizyczną. Zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak też zaawansowane w praktyce jogi.

 

"Od Nowego Roku rozpoczynamy już trzeci rok sztuki jogi w Teatrze Powszechnym. Zapraszam do wspólnego doskonalenia się w sztuce beznamiętnego trwania w pozycji, umiejętności wprowadzania wewnętrznej ciszy, odpuszczania i akceptowania totalnie wszystkiego. Jak to w teatrze bywa, zanim dzieło ujrzy światło sceny, dojrzewa w sali prób. Dla nas również sala prób będzie takim inkubatorem umiejętności jogowych. Zapraszam więc wszystkich chętnych na pierwsze zajęcia w styczniu. Sala prób, 1 piętro. Konieczny luźny strój, skarpetki i woda do picia po zajęciach.
Zapraszam
Monika Dąbrowska"

Monika Dąbrowska jest aktorką i absolwentką Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek Techniki Relaksacyjne, entuzjastką i praktykiem wiedzy ajurwedyjskiej, wieloletni trener programów oddechowych i nauczyciel Sri Sri Yogi. Organizatorka wielu wypraw jogowych do wielu egzotycznych zakątkątków świata.

Aby zapisać się na bezpłatny cykl zajęć, wystarczy przy zakupie biletu na dowolny spektakl potwierdzić w kasie biletowej Teatru chęć uczestnictwa w zajęciach. Ilość miejsc jest ograniczona, czekamy na Państwa!

Terminy zajęć w 2017 roku:
15 i 22 stycznia o 10:30
5 i 19 lutego o 10:30
5, 19 marca o 10:30
2, 9 i 30 kwietnia o 10:30
14 i 28 maja o 10:30
11 i 25 czerwca o 10:30

BIP