Zmień rozmiar czcionki

Zmień kontrast

Pozostałe

Z powodu choroby aktora spektakl "Chciałem być" 3 grudnia 2022 o 18:00 nie odbędzie się. Zamiast "Chciałem być" zagramy "Wykapanego zięcia"

Drodzy Widzowie, 
z powodu nagłej choroby aktora jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany na dzisiaj (3 grudnia 2022) o 18:00 spektakl „Chciałem być”. Zamiast "Chciałem być" 3 grudnia o 18:00 zagramy dodatkowy spektakl "Wykapany zięć".

  • Bilety zakupione w kasie Teatru możecie Państwo zwrócić w kasie.
  • Bilety zakupione w kasie biletowej na „Chciałem być” na 3 grudnia 2022 będzie można wymienić na bilety na spektakl „Wykapany zięć” prezentowany 3 grudnia 2022 o 18:00.
  • Bilety zakupione w kasie biletowej na „Chciałem być” na 3 grudnia 2022 będzie można wymienić na bilety na spektakl „Chciałem być" prezentowany 4 grudnia 2022 o 15:00.
  • Zwroty za bilety zakupione online otrzymacie Państwo automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych. Biletów online nie można wymienić automatycznie na inny termin.
  • Jeśli kupiliście Państwo bilet online, a chcielibyście zamiast "Chciałem być" obejrzeć dzisiaj (3 grudnia 2022) spektakl "Wykapany zięć" - prosimy o zakup nowego biletu w kasie. Zwrot za bilet na "Chciałem być" otrzymacie Państwo w najbliższych dniach.

Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.


BIP