Zamów świąteczną kartę podarunkową z dostawą do domu!

Chcielibyście Państwo podarować najbliższym naszą kartę podarunkową jako świąteczny prezent, ale nie macie czasu, żeby kupić ją w kasie Teatru? Od teraz aż do do 24 grudnia kartę można zamówić z dostawą do domu!

Jak to zrobić?

  1. Wystarczy wysłać maila na adres: bilety@powszechny.pl. W temacie maila należy wpisać: Świąteczna Karta Podarunkowa.
  2. W treści maila prosimy podać swoje imię i nazwisko i adres korespondencyjny, na który ma zostać wysłana karta oraz kwotę, na którą ma zostać zasilona karta (min. 70 zł).
  3. W treści maila prosimy dołączyć: „Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem Kart Podarunkowych Teatru Powszechnego w Łodzi oraz Regulaminem Nabycia Świątecznej Karty Podarunkowej i akceptuję postanowienia w/w Regulaminów. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu dokonania zakupu Świątecznej Karty Podarunkowej Teatru Powszechnego w Łodzi.”
  4. W odpowiedzi na Państwa maila wyślemy dane do przelewu oraz informację o koszcie przesyłki (koszt ubezpieczonej przesyłki uzależniony jest od wartości karty). 

Kartę wyślemy Pocztą Polską (przesyłka priorytetowa ubezpieczona na wartość karty) w ciągu dwóch dni od otrzymania środków. Karty podarunkowe można wykorzystać do końca sezonu 2019/2020. Minimalna pierwsza wpłata na kartę: 70,00 zł.

Przypominamy, że wszystkie środki wpłacone na kartę można wymienić na dowolne bilety - zgodnie z obowiązującym cennikiem. Kartę można w dowolnym momencie zasilić dodatkowymi środkami, wpłacając je w kasie. Karta nie jest przypisana do konkretnej osoby. W późniejszym czasie można zasilić kartę dodatkowymi środkami.


Regulamin zakupu świątecznych kart podarunkowych: pobierz
Regulamin kart podarunkowych Teatru Powszechnego w Łodzi: pobierz


BIP