Zmień rozmiar czcionki

Zmień kontrast

Pozostałe

Bim-Bom-Boom. Kinokabaret

Szanowni Państwo, 

Na prośbę reżysera Michała Walczaka prapremiera spektaklu „Bim-Bom-Boom. Kinokabaret” odbędzie się w późniejszym terminie.

1. Bilety zakupione w kasie Teatru możecie Państwo zwrócić w kasie lub wymienić na spektakl „Bim-Bom-Boom. Kinokabaret” w nowym terminie (termin prapremiery opublikujemy na stronie internetowej). 
2. Zwroty za bilety zakupione online otrzymacie Państwo automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych. Biletów online nie można wymienić automatycznie na inny termin.

Przepraszamy Państwa za niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. 

 

Scenariusz i reżyseria: Michał Walczak
Scenografia i kostiumy: Agata Stanula
Muzyka: Andrzej Izdebski
Obsada: Aleksandra Bogulewska, Paulina Nadel, Sebastian Jasnoch, Jakub Kryształ, Michał Lacheta

Sztuka „Bim-Bom-Boom. Kinokabaret” to kolejna (po „Tańczącym z gwiazdami”) realizacja Michała Walczaka - dramaturga, reżysera, współtwórcy kultowego „Pożaru w Burdelu” i dyrektora warszawskiego Teatru Rampa – przygotowana dla Teatru Powszechnego w Łodzi.

 

Inspiracją dla „Bim-Bom Boom. Kinokabaretu” będzie gdański kabaret Bim-Bom, którego twórcami byli m.in. Zbigniew Cybulski i Bogumił Kobiela. Nie zabraknie jednak wątków łódzkich. Autor scenariusza znany z postdramatycznej formy swoich sztuk i licznych nawiązań do kodów popkultury, w związku z 600-leciem naszego miasta planuje wpleść w sztukę odniesienia do postaci i wydarzeń związanych z łódzkim środowiskiem artystycznym. Jak sam zapowiada, swoim spektaklem będzie starał się odszukać język odreagowywania współczesnych lęków i oddać klimat artystycznej bohemy miasta.  

Bilety

Normalny: 70 zł, ulgowy: 50 zł

Kiedy gramy


BIP